Nejnovější recenze ze sekce Infrasauny a sauny

Ověřený zákazník MARIMEX.cz Mirčus

Přidáno: 24. října 2022

• od beder nahoru dobrý
  • krk a hlava uvařená
  • s opěrkou na záda se lépe sedí
  • ionizátor nestihá ,starší typ s ventilátorem byl lepší
  • od beder dolu docela zima , dolní topidla málo wattů, vůbec nestíhají i při větší nastavené teplotě
  • malí světlo ve starší se dalo číst
  • rádio úplně k ničemu a nejde moc zeslabit jedině muzika přes blutu a zeslabit na telefonu

Mám s čím porovnávat, dříve sauna od Mountfieldu, jen se čtyřma infra topidlama .Chtěli jsme údajně lepší . Tato se musí déle o 15min ohřívat a o pět stupů víc nastavit. Takže větší žrout, když máme šetřit ?! a proto pro mě horší saunování.

Karibu Skrollan 2 s předsíní 86291

Karibu Skrollan 2 s předsíní 86291

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 21. října 2022

• Kompletní stavebnice včetně všech spojovacích materiálů
  • Celkem přehledný návod - i když jsou v něm drobné chyby, vyplývající ze změn provedení v průběhu výroby
  • Kvalitní vruty
  • Obsah dodávky odpovídal. K německému obchodníkovi jsem reklamoval řídící jednotku kamen, vyřízeno obratem.
  • Česká cena toho samého výrobku včetně střechy, oplechování, kamen a střešní krytiny by vyšla o €1500 !! výše, než cena od německého obchodníka ( překládáno na německé straně za hranicemi z kamionu německého dopravce).

Chtěli jsme saunu s předsíňkou, to splňuje perfektně
Montáž jsme dělal na zemní vruty a vlastní rám v KVH hranolů.
Rozhodně to byla velmi výhodná koupě - montoval jsem ale dost pozdě po dodání, takže jsem měl pár stěnových prvků zkroucených. Při použití kvalitního lepidla, svěrky a vrutů řešitelné. Rozhodně doporučuji fixovat a neustále kontrolovat polohu sloupků, pnutí v ve stěnových prvcích je značné. Panel nad potírnou obsahuje izolaci, ale zdála se mi nedostatečná, posiloval jsem ji - místo tam je. Rozhodně montovat pouze s použitím rázového utahováku.
Závěr: Nepočítejte s tím, že cena stavebnice rovná se cena kompletní sauny. Velkou pozornost je třeba dát na rám, eventuálně izolování, dvakrát měř - to je základ úspěchu. po natření pěkná, kompaktní stavbička. Jsme velmi spokojen.

ProWell 228 Premium Line

ProWell 228 Premium Line

Ověřený zákazník infrasauna-shop.cz Aneta

Přidáno: 18. října 2022

Zakoupeno v infrasauna-shop.cz

• Použitý materiál - cedr.
  • 7x RedGlass zářičů
  • Pevná konstrukce
  • Slabší reproduktory

Pokud vás neodradí vyšší cena, tak tato sauna stojí určitě za to. Vybírali jsme levnější saunu, ale tahle nás přesvědčila svým zpracováním a použitým materiálem. Rozhodně doporučuji si pořídit dálkové ovládání k sauně. Sauna je opravdu stabilní, pevná po složení, krásná vůně cedru. Bezpečnostní sklo, krásně zabarveno do kouřova. Oceňuji ventilaci + možnost puštění elektrického větráku ve stropě dle potřeby. Ionizátor se spustí sám na konci saunovacího cyklu a sám se i vypne, což je velká výhoda, nemusíte na něj myslet. 7x RedGlass zářičů + 1 karbonový v podlaze. Opravdu prostorná pro dva dospělé lidi, bleskově se nahřívá, regulace teploty okamžitá. Ještě jsme ji nepustili na plný výkon. Osvětlení sauny je perfektní, můžete pustit jakoukoliv barvu, která se vám líbí, nebo využít pomalé přechody, kdy se barva sama mění, ztlumit či zesílit intenzitu světla, samostatná bílá barva na čtení ve více probarveních. Jediné malé mínus je reprák v sauně, ale byli jsme na to upozorněni už i při nákupu. Nečekejte žádnou propracovanou hifi sestavu repráku, repráček je slabší, ale účel pro hudbu splní. Prvotní propojení s telefonem přes bluetooth proběhlo bleskově, nic složitého.

ProWell K1 Premium Line

ProWell K1 Premium Line

Ověřený zákazník infrasauna-shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. října 2022

Zakoupeno v infrasauna-shop.cz

• kvalitní zpracování, výborný výkon, skvěle vypadající

Přidáno: 3. října 2022

Zakoupeno v MARIMEX.cz

rychlá montáž,vhodná do obývacího pokoje apod.rychlé nahřátí.nízká spotřeba el.en.

Reakce obchodu MARIMEX.cz

děkujeme za Vaše hodnocení produktu. Vážíme si času, který jste recenzi věnovali. Věříme, že ostatním zákazníkům bude přínosem.
Tým Marimex.cz

Ověřený zákazník MARIMEX.cz Jaromír

Přidáno: 28. září 2022

Zakoupeno v MARIMEX.cz

• Těžká kompletace sauny. Chce to dva silné chlapy!

Reakce obchodu MARIMEX.cz

děkujeme za Vaše hodnocení produktu. K montáži infrasauny skutečně doporučujeme 2 dospělé osoby.
Tým Marimex.cz

Ověřený zákazník Alza.cz group b

Přidáno: 19. září 2022

Zakoupeno v Alza.cz

Montáž není sice nejjednodušší, je třeba dvou lidí a trocha trpělivosti, ale po sestavení výrobek vypadá skvěle a funguje skvěle. Jediné, co trochu kazí celkový vzhled je umístění přívodního kabelu na střeše. Ten by mohl vézt pod krycí deskou.

Ověřený zákazník www.nejtzb.cz Olča

Přidáno: 19. září 2022

Zakoupeno v www.nejtzb.cz

• Krásná, skladná sauna, vejde se do bytu bez problémů. Saunování příjemné a levné, doporučuji.
  • Při montování nám dal docela zabrat systém click...zakliknout stěny do sebe nebyla až taková hračka, všechno musí opravdu přesně lícovat.
Belatrix Benton 2

Belatrix Benton 2

Ověřený zákazník Belatrix.cz Jane

Přidáno: 6. září 2022

(naposledy upraveno 8. října 2022)

Zakoupeno v Belatrix.cz

• Nahřívá se hned. V řádech vteřin.
  • Zádové zářiče je možné regulovat od 0 (vypnuto) do 100 (naplno)
  • Hudbu je možné pouštět z rádia, přes Bluetooth, po USB
  • Barevné světlo může ovlivnit náladu/ relaxaci.
  • Sauna je skladná - vejde se do panelákového bytu.
  • Pro nohy je dostatek prostoru (pro osobu s výškou 197 cm zbývá před koleny prostor).
  • Podlážka nad karbonovým nožním zářičem je hodně subtilní.
  • Při změnách teplot (nahřívání, chladnutí) celá sauna "lupe". Podobně jako chladnoucí auto.
  • Sedátko je při vstávání nestabilní, "zhoupne se".

Jako sauna funguje dobře - a funguje také jako jakási relaxační budka. Teplo, hudba, vůně (není součástí, ale aromalampičku lze dobře umístit do držáku na nápoje), volitelné světlo. Celkově velmi příjemná.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 8. června 2022

• Jednoduché sestavení, výborné dílenské zpracování. Design zpracovaný do detailů.
  • Jednoduchý návod bez technické specifikace připojení. Na dotaz obchod nereaguje podrobnější specifikací. Je potřeba druhá zásuvka pro připojení světla, což není nikde uvedeno. Přívod kamen má pouze cca 2,5m, ne 3 jak je uvedeno ve specifikaci. Vývod je z boku sauny, což není nikde vidět, takže pokud chcete připojit nad zadní stěnu, kabel nestačí.

Kvalitní sauna jež degraduje nedostatek informací ohledně technické specifikace umístění (nebo doporučení) přípojných bodů. Ale to bych spíš dal za vinu obchodnímu oddělení než výrobě.

Ověřený zákazník Sauny a bazény Pett

Přidáno: 3. června 2022

Zakoupeno v Sauny a bazény

• Skvělá relaxace
  • Snadná montáž

Ověřený zákazník MARIMEX.cz David

Přidáno: 26. května 2022

• kvalitní zpracování
  • velmi snadná montáž a zprovoznění
  • příznivá cena

manželka si relaxaci v sauně užívá velmi často

BIET Outdoor 4.0

BIET Outdoor 4.0

Ověřený zákazník Biet.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. května 2022

Zakoupeno v Biet.cz

• prostorná sauna
  • dá se v ní i lehnout
  • zářiče se rychle zahřejí
  • je třeba ji buď zakrýt, když se nepoužívá, nebo dát pod stříšku

jsme spokojeni... my ji máme vzadu v zahradě pod přístřeškem

Marimex Trendy 3011 L 11105615

Marimex Trendy 3011 L 11105615

Ověřený zákazník domacitechnika.cz henkov

Přidáno: 1. května 2022

Zakoupeno v domacitechnika.cz

nemohu napsat nic, před týdnem jste mi napsali, že mi saunu vezete, již týden mi ji vozíte a ještě k nám nedorazila......:-D....takže nevím, bohužel

Marimex SISU XXL 11100082

Marimex SISU XXL 11100082

Přidáno: 26. dubna 2022

Zakoupeno v MARIMEX.cz

Ještě se nehřeju ale už teď jsme spokojený

Belatrix Benton 1

Belatrix Benton 1

Ověřený zákazník Belatrix.cz Paja

Přidáno: 10. dubna 2022

Zakoupeno v Belatrix.cz

Jsem nadmíru spokojenej ,mohu jen doporučit.

Belatrix Vista 2 Klasik

• Poměrně dost místa
  • Rychlost vyhřátí kabiny
  • Vybavení
  • Opracování dřeva není precizní
  • Dřevo je tenounké, jedno dokonce podélně prasknuté
  • Barva dřeva je hodně světlá, neodpovídá barvě na fotkách

Přidáno: 5. dubna 2022

• zatím pohoda

Na sestavení sauny bylo zapotřebí 3 až 4 osob. Ve dvou to opravdu nejde.

Marimex SISU XL 11100083

Marimex SISU XL 11100083

Přidáno: 1. dubna 2022

• Krásné provedení finské sauny

Ověřený zákazník MARIMEX.cz dominikkarel

Přidáno: 30. března 2022

Zakoupeno v MARIMEX.cz

• jednoduché sestavení, sestavil jsem sám
  • vypadá opravdu pěkně
  • rychlé zahřání cca 15 min
  • nic nevrže, vše pasuje na 100%
  • Štíhlí lidé se vejdou i dva
  • Za tu cenu BOMBA, DOPORUČUJI

Před tady tou saunou jsem měl saunový "stan" (rozkládací saunu) za cca 10 000 Kč. Srovnání: předtím jsem měl stan a ted mám dům :) za pár korun navíc. Co ještě dodat, za poměrně malé peníze si člověk může doma udělat malé lázně. DOPORUČUJI

Zobrazuji 61 - 80 ze 500 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25