Nejnovější recenze ze sekce Infrasauny a sauny

France Soleil Blanc 2-3

• Jednoduchá montáž
  • Zboží odpovídá popisu
  • Krásný doplněk do domacnosti
  • Využití pro vsechny

Krásná sauna, ve které si člověk odpočine a relaxujte po dlouhém pracovním dní. Tuto saunu jsem si vybrala pro její neobyčejný a elegantní vzhled v bílém provedení. Je dostatečně velká pro naši celou rodinu. Je vybavena ionozatorem, barevnou světelnou terapií. Má ovládací panel uvnitř i vně. Sauna je dostatečně prostorná, aby se v ní dalo sedět s natažený i nohami. Prostě skvělá.

Marimex Trendy 3011 L 11105615

Marimex Trendy 3011 L 11105615

Přidáno: 31. října 2019

cenově dostupný
infra sauna funguje bez problému manželka velmi spokojena pravidelně ji využívá
už jsme saunu předváděli přatelum a také zvažují koupi

Reakce obchodu MARIMEX.cz

děkujeme za Vaše hodnocení produktu. Vážíme si času, který jste recenzi věnoval. Věříme, že ostatním zákazníkům bude přínosem.

France Luxe 1

France Luxe 1

Ověřený zákazník eFitness.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. října 2019

Zakoupeno v eFitness.cz

• velmi snadná montáž, díly jsou již složené, stačí jen zacvaknout stěny do sebe

Designově hezky zpracovaná sauna, cedrové dřevo příjemně voní. Nahřeje se cca za 15 minut od zapnutí. Příjemná LED světelná terapie, rádio dobře hraje. Při prvním zapnutí nehřál zádový panel, při sundání krycí mřížky jsme zjistili vypadlý kabel z panelu, stačilo zapojit zpět a vše funguje OK. Zatím ji máme krátce, ale splnila očekávání. K sauně byly dárkem dvě pěkné české ručně vyráběné svíčky.

ProWell 222 Cedr Premium Line

ProWell 222 Cedr Premium Line

Přidáno: 25. října 2019

Zakoupeno v infrasauna-shop.cz

Nevim, zda je to vyhoda, ale sauna je presne takova, jak popisuje web.
Jsem velmi spokojen, cela rodina se nadsene saunuje.
A pro dceru je nejlepsi to, ze ze sauny muze skrze sklo koukat na televizi :-)

Belatrix Vista 1

Belatrix Vista 1

Ověřený zákazník Belatrix.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. října 2019

Zakoupeno v Belatrix.cz

• dobré zpracování materiálu
  • světelná terapie fajn, ale víc svítí širokospektrální zářiče, takže barvy moc stejně nevnímáte
  • širokospektr. zářiče jsou velká výhoda nahřívají se mnohem rychleji než karbonové, pobyt je příjemný
  • super AUDIO na flashku, byla jsem mile překvapena, že dobře hraje a nejsou to jen šustítka - inf si opravdu užijete, s relaxační hudbou se tam opravdu zavřete a "vypnete celej svět"
  • na oko je to opravdu pěkný kousek
  • kdo má problém s usínáním a spánkem na večer je to bezva záležitost, spala jsem jak mimino celou noc
  • Sauna má zadní karbonové topidlo jen na okrasu-nehřeje. Bylo by vhodné na to upozornit v návodu - než jsme saunu komplet sestavili, kontrolovali jsme zda vše funguje a zadní karbonové bylo pořád úplně studené. Až jsme po 30min zkoušení všech kontaktů a znovu rozebrání stěn nakonec odšroubovali topidlo a zjistili, že tam nevede žádný kabel. Psala jsem dotaz a bylo mi odpovězeno, že v záložce další fotografie (na webu Belatrix) v půdorysu to je vidět. Kdo si toho ale všimne, že :-D
  • Škoda, že podlahové topidlo nehřeje, ale přímo pálí do plosek, po nějaké době - proto nedávám 5* tohle je fakt nevychytané.

Infrasaunu jsem vybírala poměrně dlouho. Pročetla jsem recenze od uživatelů na Heurece a hodně mě ovlivnila zkušenost uživatele cca před měsícem i tento odkaz. https://www.arecenze.cz... . Určitě jsem chtěla i širokospektrální zářič, ale bojovala jsem pořád s cenou. Jako druhou levnější variantu jsem měla vybranou z Mountfieldu Ruby. Jsem opravdu ráda, že jsem vybrala Vistu 1 jelikož si nedokážu představit, že by tam nebyli ty full zářiče, které opravdu velmi rychle vyzařují teplo. Na druhou stranu tím, že vyzařují i světlo, světelná led barevná terapie zaniká. Musím však pochválit audio, to je naprosto super na flashku, jen při každém zapnutí musíte ztlumit. Rádio nepoužívám jelikož je u nás celkově špatný signál. Infs. zapínám, aby se alespoň trošku nahřála cca 15min před vstupem. Co se mi dost nelíbí tak podlahový zářič začne po nějaké době strašně pálit. Přemýšlela jsem, že ho odpojíme, což nevím zda by fungoval i zbytek a nebo podložení plosek ručníkem, ale to mám zas obavu, aby ručník nechytl. Sestavení jednoduché do doby než jsme začali dávat skleněné dveře s uchycením do pantů to byl opravdu oříšek - plastový mezikus moc nepasoval, měli jsme pocit, že tam ani být nemá - uvítala bych lepší návod k úseku sestavení dveří. Jinak super. Na odpočinek to fakt stojí za to si infs. pořídit.

Grand De Luxe L2 Basic Line

Grand De Luxe L2 Basic Line

Přidáno: 15. října 2019

Zakoupeno v infrasauna-shop.cz

• Pěkný design, snadná obsluha, vše zatím funguje, jak má.

Marimex POPULAR 3001 L 11105612

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. října 2019

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• rychlé zahřátí sauny
  • využíváme jí několikrát týdně, je to skvělá investice
  • po několika použití přestalo hrát rádio :-)), což naštěstí na efekt saunování nemá vliv

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu, přejeme pěkný den a budeme se těšit na Vaše další nákupy.
ONLINESHOP.cz

Marimex Smart 1001 L 11105627

Marimex Smart 1001 L 11105627

Zakoupeno v MARIMEX.cz

Montaz nam zabrala nejaky cas, ale dali jsme to. Design a opracovani je pekne. Uvnitr dost mista pro 2 lidi, saunovani je prijemne a muzeme tuhle saunu vsem vrele doporucit.

France La Provance 2-3

France La Provance 2-3

Ověřený zákazník Penzo.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Penzo.cz

• Kvalitní zpracování
  • Malý prostor max. dvě menší osoby

Reakce obchodu Penzo.cz

děkujeme za recenzi produktu a budeme se těšit na Vaší další objednávku.
S pozdravem,
tým Penzo.cz

France Zen 3

France Zen 3

Ověřený zákazník ofio. Ověřený zákazník

Zakoupeno v ofio.

Ještě nemůžu hodnotit není vyzkoušeno

ProWell E2 Prestige Line

ProWell E2 Prestige Line

Přidáno: 21. září 2019

• Slušný výkon

Osobně bych volil o malinko delší když si chci lehnout, ale na sezení úplně vyhovuje. Zatím jsem moc spokujený

ProWell 220 R Premium Line

ProWell 220 R Premium Line

Přidáno: 16. září 2019

Zakoupeno v infrasauna-shop.cz

dnes byla sauna namontována, zatím jsme ji ještě nevyzkoušeli, ale vypadá dobře a i předvedení vypadalo dobře

Přidáno: 7. září 2019

Belatrix Bolero 2

Ověřený zákazník Belatrix.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. září 2019

Zakoupeno v Belatrix.cz

• Snadné sestavení na malém prostoru
  • Možnost instalace přídavných věcí (držáky)
  • Jednoduché zapojení napájecích kabelů
  • Manipulace se skleněnými dveřmi při jejich zasazování do stěn infrasauny

Krásná, multifunkční infrasauna s doplňky.
Cena odpovídá kvalitě.
Dřevo jedlovce nám provonelo i danou místnost

Marimex Smart 1000 M 11105625

Marimex Smart 1000 M 11105625

Přidáno: 29. srpna 2019

Zakoupeno v MARIMEX.cz

Kvalitní provedení,snadná montáž jednoduché ovládání.

ProWell 222 R

ProWell 222 R

Přidáno: 28. srpna 2019

• Zatím nevyzkoušené.

Jsem spokojen.

Ověřený zákazník domacitechnika.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 8. srpna 2019

Zakoupeno v domacitechnika.cz

• zatím jsme saunu jen vyzkoušeli, vše bylo perfektní a těšíme se po dovolené na pravidelné používání.

ProWell 427 R

ProWell 427 R

Přidáno: 22. července 2019

Zakoupeno v infrasauna-shop.cz

Vše funguje tak jak je napsáno v návodu

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25