Nejnovější recenze ze sekce Infrasauny a sauny

Přidáno: 2. ledna 2019

Zakoupeno v infrasauna-shop.cz

• Jsem saunový nováček, a v této sauně mám za sebou teprve tři sezení :-). Sauna vypadá hezky, nijak v pokoji, kde je umístěná, neruší. Jednoduchá stavebnice, ale přiměřeně bytelná, nemám strach se někde opřít.
  • Přátelé, kteří ji viděli, oceňují její celoskleněné čelo, které je v omezeném prostoru sauny příjemné a ještě esteticky saunu vylepšuje.
  • Red Glass zářice - do 20 minut po zapnutí není problém se začít saunovat, a pokud si člověk navolí červené osvětlení, tak spolu se zářiči vše krásně světelně ladí. Při teplotě 60° C začnu do dalších 20 minut červeně ladit i já :-).
  • Bál jsem se kvality reproduktorů, které jsem byl připraven i měnit, ale pozitivně překvapili - k reprodukci relaxační hudby naprosto stačí.

Nevýhod má poskrovnu. Za mne bych namísto různých barev osvětlení dal jen jedno (červené), které by ale třeba lehce pulzovalo. Také mi přijde maličko zbytečné, že se osvětlení vypíná samostatně, tj. po vypnutí sauny musím samostatně vypnout osvětlení. Vůně cedru není nijak silná, tj. pro lepší pocit ze saunování je dle mého vhodné používat dodávané vonné silice.

Přidáno: 2. ledna 2019

(naposledy upraveno 3. ledna 2019)

• Vzhled.
  • Zpracování, nefunkční bluetooth, doba vyhrani sauny 40minut.
  • Radio pořád přeskakuje. Trva nez se začnu potit.cena.

Vybiral jsem dlouho a dle recenzí, coz zjistuji ze fiktivních, vybral tuhle jel jsem az z Prahy do zlina do jediného showroomu, protože dle recenzí psali jak vše vysvětlí a popisou. Brýlatá slečna mi řekla pár základních info asi 5 minut, řekla ze technici maji rozdělané montáže vystavených saun tak můžu vyzkoušet pouze jinou alternativní. Nevěděla do jaké hloubky infra paprsky pronikají, prej Wikipedii může psát každý. A nevedela gramáž paprsků. Dozvěděl jsem se méně nez dočetl. Velice neprofesionální jednání kdyz se vas zepta hned na začátku co by jste chtěli vědět. Ma produkt odprezentovat od základu. Jal funguje karbonove zarice red apod. Nedoporučuji

Belatrix Vista 2 Klasik

ProWell E1 Prestige Line

ProWell E1 Prestige Line

Přidáno: 31. prosince 2018

Zakoupeno v infrasauna-shop.cz

• Snadné ovládání, vestavené rádio slušně hraje. Vyhřátí na 40 st. C je relativně rychlé (od této teploty je sauna již využitelná), pak to jde již pomaleji. Infrasuana splnila naše očekávání.
  • Jednoduchý design

Přidáno: 30. prosince 2018

(naposledy upraveno 30. prosince 2018)

• Kvalitne zíaríče ktoré sa daju regulovať
  • Perfektné osvetleníe a príjemná hudba
  • Voňave cedrové drevo ktorré je veĺmí príjemné
  • Dostatok míesta v saune a pekný vzhlad
  • Zatiaĺ všetko O.Ķ

Saunu využívame pravídelne 2až3krat do týždňa a zatíal sme s ňou velmi spokojní.Odkedy sme ju začali používať sa nam vyhybajú choroby ako chrípka prechladnutie a podobne.Takže tento výrobok vrelo doporucujem.Musim tíež pochvaliť aj montažnikov za velmi dobre odvedenu prácu,predajcu sauny a pani ktorá sa stará o papíere o velmi dobru komunikacíu a spolupracu s nimi.Ešte raz všetkým ďakujem!

France Apollon 3-4

France Apollon 3-4

Ověřený zákazník JADAL.cz - Nářadí Ověřený zákazník

Přidáno: 28. prosince 2018

Zakoupeno v JADAL.cz - Nářadí

Ošklivé zpracování dřevěných roštů infrapanelů, nelícují!
pokud si máte v sauně udělat pohodlí, je to sauna pro dvě průměrné dospělé osoby. Ne pro 3-4 osoby, to jste tam potom jak sardinky. (my jsme dva!) dle mého názoru cena neodpovídá kvalitě dílenského zpracování v interiéru sauny. Ale hřeje a vše zatím pracuje, tak jak má!

Přidáno: 24. prosince 2018

Zakoupeno v MARIMEX.cz

• Akorát do naší koupelny.

Přidáno: 21. prosince 2018

Zakoupeno v MARIMEX.cz

• Sauna absolutně super, světelná terapie parádní, ionizator.
  • Prostorná, pekně provedená

Výhody:ionizator, světelná terapie, prostorna

Přidáno: 21. prosince 2018

Zakoupeno v MARIMEX.cz

Zatím nebylo uvedeno do provozu, je to dárek, ale dle doporučení věřím, že vše bude OK.

Přidáno: 19. prosince 2018

Zakoupeno v MARIMEX.cz

Produkt jsem si vybral podle popisu funkcí a provedení.
S produktem jsem spokojen jak s ovládacími prvky i provedením.

Přidáno: 19. prosince 2018

• cedrové dřevo
  • zářiče
  • design
  • přístup a ochota prodejce a servisních pracovníků

Saunu používáme druhým rokem, v sezóně cca 2-3x týdně. Je dostatečně prostorná pro dva dospělé, občas se s námi saunuje i desetiletá dcera, vejdeme se bez problémů. Největší výhodou je bezesporu úžasná vůně cedrového dřeva, které nádherně provoní celý pokoj. Líbí se mi použité zářiče, které na rozdíl od zářičů karbonových navozují pocit tepla i na pohled, navíc by měly blahodárně působit na zdraví, tak tomu věříme a je nám fajn :). Saunu jsem vybíral poměrně dlouho a na základě zkušeností jiných uživatelů jsem nakonec vybral tento typ. Sauna splnila má očekávání, jako pravidelný návštěvník finské sauny jsem byl saunováním v infrasauně velmi mile překvapen. Údržba je nenáročná.
Také bych rád ocenil přístup a ochotu dodavatele - řešili jsme drobný problém, který mi byl v rámci záruky obratem odstraněn, servisní technici byli slušní, ochotní a snažili se o maximální spokojenost zákazníka. Určitě zde neplatí, že starost o prodané zboží končí ze strany prodejce dnem prodeje tak, jak tomu občas bývá.

Belatrix Vista 3-4

Belatrix Vista 3-4

Ověřený zákazník Belatrix.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. prosince 2018

Zakoupeno v Belatrix.cz

• Sauna je poměrně prostorná a hezká, pohodlně pro dva lidi, pro tři, když má alespoň jeden krátké nohy :-)
  • Zpracování je celkem chabé, díly na sebe přesně nedoléhají, při montáži musíte improvizovat, návod není úplný. Některé díly dorazily poškozené (například cca deset centimetrů díra od nějakého nárazu ve dřevěné lavici, ale vzhledem k tomu, že v návodu se dočtete, že je v pořádku, když výrobek obsahuje poškozené díly ze stran, které nejsou zrakem vidět, tak jsme se to ani nepokoušeli reklamovat).
  • Dlouhá doba vytápění na vyšší teplotu. Na 60 stupňů vytopí za cca hodinu.

Sauna je hezká, zpracování je ale nekvalitní. Pokud očekáváte precizní zpracování, pak určitě doporučuji obrátit se na nějakého českého výrobce, ne na tyto čínské výrobky. Cena je pak ale někde úplně jinde.
Nicméně, v sauně je příjemně a splňuje očekávání - zahřát se a uvolnit, takže na ty nedokonalosti nemyslíte :-)

BIET Adele 2.0 Deluxe

• pěkná sauna

těžká manipulace

• príjemný dizajn
  • cédrové drevo
  • priestor vo vnútri sauny

So saunou som veľmi spokojná. Je to skvelý spôsob relaxu a prehriatia tela, hlavne v týchto chladných dňoch. Som rada, že ju máme :)

• Krásně voňavé cedrové dřevo
  • Dobré rádio
  • Komfortní vzhled
  • Doba dodání a montáž v ceně
  • Příjemné ledkové osvětlení

V první fázi jsme si chtěli koupit levnější saunu pro dva. Po návštěvě u známých ,kteří mají stejnou saunu už rok,tak jsme se zajeli podívat do Zlína .Tam jsme se rozhodli pro tuto a nemáme k ní výhrady. Možná bych za přemýšlel o tom pokud se saunují dva lidi,tak bych možná místo toho karbonového topidla na nohy přidal jeden Red glass na lýtka .Ledková terapie je krásná, ale není nad to sedět jen při zapnutých zářičích. Můžu jen a jen doporučit.Dokupoval jsem aromaterapii ,ale cedr nádherně voni, tak že použito zatím jednou.Saunujeme se 2x až 3x týdně a je to super.Zapadá i do ložnice a nesedite v hromadě dřeva ☺.

Přidáno: 6. prosince 2018

• Jsme se saunou velmi spokojeni

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

• zářiče RedGlass
  • použitý materiál (cedrové dřevo)
  • nenáročnost na umístění v obydlí
  • esteticky velmi slušné provedení
  • slabší efekt nožních zářiče (není proti, jen zmiňuji)

Vybrali jsme v showroomu ve Zlíně, objednali, vše proběhlo dle domluvy.
Infrasauna je vhodná pro dvě osoby standardních tělesných proporcí, pobyt je pohodlný, nemáme pocit stísněnosti.
Zářiče jsou příjemné, obvykle necháme před vstupem saunu tak 10 minut rozehřát. Při obsazení 1 osobou lze pohodlně střídat i polohu napříč s nohama na lavici. Nožní zářiče mají slabší výkon (redglass je stíněn příčkami lavice), zima na nohy není, ale člověk si říká, že by to na nohy mohlo hřát kapku víc. Pobyt v sauně je příjemný, prvních 15 minut se člověk postupně prohřívá, v další čtvrhodince se začně potit a tak po 30-40 minutách vycházíme ze sauny ven.
Ve srovnání s klasickou saunou se dá říct, že je to taková lehčí varianta, tělo neprojde tak velkými teplotními šoky (samozřejmě kdo chce, také může skočit do ledové vany), uvolnění po saunování v infrasauně je velmi příjemné. Závěr: Pravověrný saunař a milovník klasické sauny dá určitě přednost klasice před infrasaunou, ale všem ostatním rozhodně doporučuji - uklidnit tělo a mysl před spaním půlhodinkou v infrasauně za to rozhodně stojí.

ProWell 111 R

ProWell 111 R

Přidáno: 5. prosince 2018

• Vypadá kvalitně
  • Zářiče jsou super
  • Světýlka taky

Vybíral jsem docela dlouho, už jsem myslel, že mě z toho klepne :-) . Prodejců i modelů infrasaun je celá řada, každý doporučuje něco jiného, ale po nastudování všech druhů zářičů a jejich účinků jsem zjistil, že pro mne budou nejlepší volbou plnospektrální zářiče a volba padla na RedGlass. Zvažoval jsem ještě Vitae, ale ta cena pro mne byla už příliš a proto v poměru ceny a kvality vyhrála sauna ProWell 111

Marimex Smart 1001 L 11105627

Marimex Smart 1001 L 11105627

Přidáno: 4. prosince 2018

Zakoupeno v MARIMEX.cz

Po nastudování montáž snadná. My měli na jedné štěně prohozen systém spojení stěn. Po premontovani jsme zprovoznili a zatím vše ok.

Marimex POPULAR 3001 L 11105612

Marimex POPULAR 3001 L 11105612

Přidáno: 2. prosince 2018

Zakoupeno v MARIMEX.cz

Trochu nedostatečný návod,zvenku v místě těles má snad stejnou teplotu jako uvnitř,jinak funguje dobře,jsem spokojen

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]