Nejnovější recenze ze sekce Infrasauny a sauny

Přidáno: 21. února 2019

• Rychle se vytopí cca (15-20 minut ) na teplotu okolo 40-45 st
  • Velmi snadná stavba
  • Perfektní rozměry
  • Snadné ovládání
  • Maximální teplota, kterou zatím infrasauna dosáhla je cca 56-57 stupňů
  • Je cítit, že tělo je skutečně prohřáto dovnitř, ideální na moje bolesti zad.
  • Stačí vypnout cca 15-20 minut před odchodem, infrasauna je celou dobu stále dostatečně natopena.
  • Trápí mě topné těleso umístěné na podlaze, protože to pálí do chodidel, a když jsme v sauně 2 trochu se tam kroutíme. Asi se na to dá zvyknout.
  • Netěsnost dveří jsem vyřešil pomocí těsnění do oken, mohlo by být součástí balení jde o cca 2 metry.

Celkově jsem pro zatím se saunou spokojen. Ještě se uvidí, až za rok přijde faktura za elektřinu :-). Produkt vřele doporučuji nejen sportovcům, ale i na běžné domácí využití všem věkovým kategoriím.

ProWell 427 R

ProWell 427 R

Přidáno: 18. února 2019

(naposledy upraveno 18. února 2019)

Zakoupeno v infrasauna-shop.cz

Zatím jsme použili infrasaunu 4x. Je to paráda!!!
Nahřátá na 40°C je za 10 min. Při 50-55°C se potíme jako v klasické sauně při 90°C. Nažhavené červené infrazářiče, krásně voňavé cedrové dřevo, pěkné osvětlení, i solidní ozvučení. Prostě paráda!!!

Mountfield Mariana

Mountfield Mariana

Ověřený zákazník Mountfield Ověřený zákazník

Přidáno: 17. února 2019

Zakoupeno v Mountfield

Saunu lze velmi dobře sestavit, byla v naprostém pořádku a splnila naše očekávání.

France La Provance 2

Marimex Smart 1001 M 11105628

Marimex Smart 1001 M 11105628

Přidáno: 12. února 2019

Zakoupeno v MARIMEX.cz

• Splnilo naše očekávání. Velmi příjemné posezení v sauně a pocit osvěžení.

Jednoduchá montáž a parádní užití. Velmi doporučuji.

Přidáno: 10. února 2019

Zakoupeno v MARIMEX.cz

• Zatím vše ok dobré mít kompresor na vyfoukání od pilin

Marimex Trendy 2001 M 11105610

Marimex Trendy 2001 M 11105610

Ověřený zákazník domacitechnika.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. února 2019

Zakoupeno v domacitechnika.cz

• Super produkt doporučuji všem

Přidáno: 9. února 2019

Zakoupeno v MARIMEX.cz

• mám ji doma po ruce, nemusím nikam dojíždět

Hanscraft San Marino

• nevím

Spokojenost.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 6. února 2019

• Pro hovoří jasně, že používání sauny a infrasauny je obecně zdraví prospěšné. Proto ji lidé navštěvují a pořizují si je i domů.
  • Proti musím vyzdvihnout hlavně nedostatky v řemeslném zpracování. To, že zámky ( to kování ) na bočních stěnách bylo přišroubované vzhůru nohama, takže při sestavování jsme si užili spoustu legrace, když jsme museli nadzvedávat tu zadní stěnu, přičemž ta protější stěna se vždy uvolnila. To jsem již zmínil v předešlé recenzi. Další nedostatek je ten, že panty dveří nejsou rovně. Spodní je asi 5 mm mimo, takže se dveře kříží a špatně drží spodní magnet a hlavně spodem dovnitř táhne. Když bych panty chtěl srovnat, tak už nebudou vruty v tom dřevě držet. Na některých místech jsou v materiálu praskliny ( dřevo se po létech štípe ) Hlavně v místech nastřelovacích hřebíků. A nakonec povrchové opracování dřeva je místy také nedostatečné.

I přesto, že sauna funguje dobře, zvažuji podání reklamace. Už jsem objevil poměrně dost nedostatků. A i přes to, že jsem ji koupil v akci, není to zas tak málo peněz. Hlavně tím méně kvalitním provedením jaksi firma Marimex ztrácí na dobré pověsti. Už snad pominula doba, kdy jsme si museli kupovat výrobky značky "Dodo".

Přidáno: 6. února 2019

Zakoupeno v MARIMEX.cz

Pro tento typ sauny jsem byl rozhodnutý už nějaký čas a to kvůli protilehlému rozložení panelů. Boční panely bych volil pouze pro 1 osobu.
Několik dnů jsem studoval účinky infračerveného záření rozděleného do 3 vlnových rozsahů.
Popíšu to trošku obráceně. Dle fyzikálních zákonů dlouhá vlnová délka způsobuje prohřátí do hloubky, dle lékařských studií stejné vlastnosti.
Podle většiny prodejců saun s zářiči řekněme filipes způsobuje prohřátí krátká vlnová délka – což je pravý opak. Jde přece jen o peníze a to až na prvním místě. Myslím že jsem napověděl dost, dál si to lidičky dohledejte.
Nyní k samotné sauně (infrakabině)
Detailní opracování některých vnitřních menších viditelných částí je místy na slabší úrovni. Lze snadno doladit brusným plátnem dvou hrubostí (2 archy postačí např.80 a 120+) a vdechnete tomu duši.
Osobně nechávám 5-10 min. nahřát, poté volím 40 min, z toho 20 min.akumuluji teplo a posledních 20 min. mám co utírat.
Cena odpovídá kvalitě, osobně bych nedal X-násobek za filipes. Kdybych se rozhodoval znova nad koupí, pořídím znovu to stejné a doladím plátnem.
Chcete někdo čísla? Cena 18 500, náklady do 10kč/hod, mimo domov hodina infra za 270kč/osobu
Rozdíl 260kč/hod – 18 500 : 260 = 71. To znamená že po 71 hod. se Vám vrátí vložená investice. My jsme 4 a při sanování 2x týdně je to tzv. doma za necelou zimu.
Doufám že tato recenze pomůže mnoha lidem. Kdyby neprohřívala tak bych ji nekupoval.
Doporučuji všem ať si vyzkouší někde ve wellness , jsou 4 typy zářičů více najdete na netu………. L.O.

Zkráceně 100% za funkčnost – 15% za vnitřní dobroušení = 85%

Přidáno: 4. února 2019

Zakoupeno v infrasauna-shop.cz

Zatím jsme použili jen 3x,ale jsme spokojení.
Krásně prohřeje,kolem 50C se začínáme pořádně potit.
Sauna vypada moc hezky,dřevo krásně voní,světelná terapie pěkná,ale většinou máme jen červenou barvu nebo žádnou.Podlahový zářič hřeje dost,pod dveřmi táhne ze začátku na nohy,ale potom už nám to nevadí.Do sauny jdeme 10 min po zapnutí a než se vyhřeje na 50C tak to trvá něco přes pul hodiny,ale pak těch zbylých 30min při téhle teplotě bohatě stačí.

Přidáno: 3. února 2019

Skvělá cena, rychlost dodání

ok

Marimex Trendy 3011 L 11105615

Marimex Trendy 3011 L 11105615

Zakoupeno v MARIMEX.cz

• Líbí se mi vzhled, jednoduchá obsluha

Zakoupeno v MARIMEX.cz

Po smontování sauny jsme zjistily, že nedoléhaly dveře na pravé straně vpravo . Jinak bylo vše v pořádku.

Marimex Elegant 3002 XXL 11105698

Marimex Elegant 3002 XXL 11105698

Anonym Anonym

Přidáno: 29. ledna 2019

• X krat lepší než pro well cedr 222 ktery je o 10 tisic dražší. V nem je problem ze nenahriva lytka ani zespod nohy takže je vam odspodu zima, tady? Problém opačný, musim tlumit zář. Náhrata za 30 min na 57 stupňů. Skoda ze nejsou vypnout karbonove zarice. Jednoducha sestava pro me amatéra, jen sklenene dvere vazne musite podlozit nez je budete nasazovat a zacinejte spodni části. Bluetooth funguje jak hodinky, narozdíl id pro wellu kde to nejde. Navic ionizátor, a dalsi funkce. Znatelne kvalitnější. Az na dřevo, ale nikde netahne. V showroomu marimex totalni idioti, ale koupil jsem produkt tak na ne kaslu. V prowellu ve Zlíně taky idioti ale mensi. Jinak nemam co vytknout. Naprosty top plna vybava. Záruka 3 roky a dostal jsem k tomu 5 dárků. Skoda je ze to nemontuji, protoze vynosit to po schodech je fakt velka práce. Dekuji

Zakoupeno v infrasauna-shop.cz

• Kvalitní zpracování, cedrové dřevo, radio, světelná terapie, kvalitní zářiče.
  • Lítkový zářič by mohl být hřejivější. Spodní karbonový zářič na chodidla by mohl také hřát více a mohl by být po celé délce sauny. Sauna je určena pro dvě osoby a tento karbonový zářič vystačí pouze pro jednu osobu.

Za ty peníze jsem spokojen.

JETT TW-PS03

JETT TW-PS03

Ověřený zákazník TIPNET.CZ Ověřený zákazník

Zakoupeno v TIPNET.CZ

Dobrá věc pro důchodce, který nemůze chodit do veřejné sauny.

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25