Mountfield Tonga

Střešní ventilace

Rychlé dodání.

• - Dobré zpracování, hezký design
    • - Jednoduchá obsluha
    • - Ačkoliv jsem spíše zastánce klasické finské sauny, saunování v infrasauně mě velmi příjemně překvapilo.
    • - Dodaný návod k sestavení sauny neodpovídá dodanému výrobku, což nám montáž dost zkomplikovalo.

- Nákup této sauny doporučuji.
    - Nejsem ovšem spokojen s dlouhou dodací lhůtou a špatně zpracovaným návodem k sestavení sauny.

Doporučuji.

Příkon
1700 W
Ionizátor
Střešní ventilace

Infrasauna Tonga je luxusní infrasauna vhodná pro jednu až dvě osoby. Jedná se o letošní novinku na evropském trhu, která uspokojí i náročné uživatele. VýhodyTato infrasauna je určena pro umístění v jakémkoli temperovaném interiéru (ložnice, domácí fitness, zimní zahrada). Výhodou infrasauny Tonga je, že k jejímu provozu není třeba žádné speciální odvětrávání. Infrasauna totiž nevytváří páru ani vysokou teplotu. Stačí přirozená cirkulace vzduchu v interiéru. Kvalitní materiál a výbavaSauna je vyrobena z Kanadského jedlovce (hemlock), což je ideální materiál pro výrobu infrasaun. Toto dřevo totiž neobsahuje pryskyřici a nevydává žádnou vůni. V bohaté výbavě najdete také rádio/MP3 přehrávač s dálkovým ovládáním, ionizátor, či teplotní senzor. Sauna je také jako jediná v naší nabídce vybavena anatomicky vytvarovanou lavicí, která poskytuje absolutní pohodlí. Ke snadnému ovládáním infrasauny slouží jeden vnitřní a jeden vnější ovládací panel.Rovnoměrné teploNa první pohled sauna upoutá nápadně ztmavenými skly, atypickým vzorováním dřeva a venkovní věšákem na ručníky. Tento model je vyhříván 6 ks kvalitních karbonových topidel, která jsou rozmístěna následovně: 2 ks v zadní stěně, 2 ks v bočních stěnách, 1 ks čelní stěně lavice a 1 ks v podlaze. Toto rozložení poskytuje rovnoměrné a hřejivé teplo po celém těle. Infrasaunu je možné zapojit do zásuvky 230V. Vlnová délka infrazářiče je 6 - 16 micrometrů, čímž infrasauna splňuje nejpřísnější směrnice EU.

Rychlé dodání.

• - Dobré zpracování, hezký design
    • - Jednoduchá obsluha

- Nákup této sauny doporučuji.

• ještě jsem nesložil , a nevím zda to dokončím či ji vrátím
    • velmi ledabylé opracováni dřeva , nejasná montáž , snad aby člověk zaplatil za montáž

Sotva jsem rozbalil saunu , a už jsem viděl obité místa na spodní lávce , montáž sauny strašná , chybí návod , zrovna zvažuji ,zda saunu vrátím , či zda budu v montáži pokračovat.
    Výrobek nestojí pár korun , a výrobce tvrdí , že se jedná o luxusní saunu. Po dosavadních zkušenostech s fa Moutfield se po každém nákupu ubezpečuji , že byl již poslední a zase se vždy nechám nachytat a zase koupě lituji.Doufám , že tento nákup byl už opravdu poslední.

• - splňuje základní požadavky na infrasaunu
    • - je možné výrobek si prohlédnout a rozhodnout se na základě osobní prohlídky, nejen podle obrázků internetových prodejců
    • - řemeslné zpracování je průměrné (laťka na základové desce byla utržena; jedna laťka na sedáku nelícovala, musel jsem ji odtrhnout, znovu přilepit a přišroubovat, jinak nebylo možné v omezeném prostoru sedák vložit); jeden vrut držící lať na zadní stěně, na níž je položen sedák, byl stržen; snad vydrží, jsme naštěstí hmotnostně podprůměrní
    • - topení v podlaze má slabý výkon (bylo by vhodnější silnější s možností vypínání-to některé německé výrobky umožňují)
    • - také topení na lýtka má slabý výkon, platí to samé co pro topení v podlaze
    • - rádio je velmi průměrné, šumí, dálkové ovládání světelného zdroje ruší ovládání rádia
    • - montážní návod v dodávce chyběl, návod stažený z internetu Mountfield je velmi špatný; postup skládání sauny je popsán nedostatečně (např. vložení čelní stěny )

- pojem "luxusní infrasauna" je úsměvný, platí zřejmě pro české prostředí
    - topná tělesa zatím dokázala po cca 45 min saunu vyhřát na 60 °C, tudíž spokojenost
    - méně nároční zákazníci asi mávnou rukou nad mými puntičkářskými výhradami výše

Doporučuji.