Wellness H2

1750 W
Střešní ventilace

• , zakoupeno v DOBAZENU.CZ

• Slušná cena.
    • Rychle se nahřívá a je také výborné topení v podlaze na nohy.
    • Dobré rozmístění topidel.
    • Zatím o ničem nevím,

Bezva stavebnice,vše do sebe pěkně zapadlo-rychle sestavené.
    Dobře zpracované.
    Výborný relax,jsem astmatik a v této sauně nemám problém s dýcháním.
    Zatím máme saunu jen krátce,tak snad bude spokojenost i nadále.Používá celá rodina.
    Bez topení v podlaze určitě nekupovat,je to bezva.
    Celkově splňuje naše očekávání a doporučujeme ostatním.
    S jinými podobnými výrobky nemáme zkušenosti.

Kapacita sauny
Ionizátor
Příkon
1750 W
Střešní ventilace

Infrasauna je výborný doplněk do domácnosti. Již krátký pobyt v infrasauně pomáhá uvolnit se a zbavit se stesu či námahy po náročném dnu.

Infrasauna má prokázáné pozitivní účinky:
Pobyt v infrasauně podporuje krevní oběh
Proniknutím infračervených paprsků do lidského organismu dochází k prohřátí kůže i vnitřních orgánů, což dává pozitivní stimul vedoucí ke zvýšení srdečního objemu a rytmu (dochází k tzv. kardiovaskulárnímu tréninku a následně posílení celého kardiovaskulárního systému).
Dalším důležitím přínosem sanaunování v infrasauně je hubnutí. Je vědecky prokázáno, že za 30 minut pobytu v infrakabině dojde ke spálení 600 ti i více kalorií.

• - jednoduchá montáž
    • - ochota prodejce při problémech
    • - vzhled
    • - cena versus vybavení (topné těleso v podlaze)
    • - netěsnost dveří (táhne kolem pantů), zatěsnil jsem,
    • - velmi špatný návod
    • - málo kvalitní rádio
    • - dálkové ovládání se ovlivňují

Jelikož jsem infrasaunu chtěl na základě hodnocení, mojích požadavků, jsem se rozhodl pro tuto saunu.
    V tuto dobu už nelituji, ale měl jsem problémy. Objednávka, dodávka, vše tak jak jsem se domluvil. Složení sauny za slabou hodinku. Pak zapnutí rána, jistič ven. Po zaslání mailu mně přišla okamžitě odpověď, posíláme novou řídící jednotku. Druhý den byla PPLkou dodána. Vyměnil jsem (nevím jak by si neznalec elektriky poradil) rána výpadek jističe. Nový mail a požadavek na oživení technikem. Velká ochota a za tři dny byl u nás technik, který dal další novou řídící jednotku, omluvil se, že byla špatná várka (z Číny) a že toho měl teď více. To je vše, to špatné. Od té doby sauna jede jak má a nemám žádný vážný problém. Samozřejmě ty chyby co zde psali majitelé saun tam jsou ovlivňování dálkových ovládání, méně kvalitní rádio, špatně napsaný popis montáže.
    Třeba mi někdo odpoví. Jak se správně vypne a zapne sauna? Jednou ji vypnu jedním stisknutím, jindy třeba až na potřetí, ta samé při zapnutí.
    Ještě by mně zajímala doba náhřevu. Zapnu saunu a asi po 15 minutách mám v ní 35°C a vlezu do ní. Když tam jsem max. 40minut dojde teplota tak na 53°C. Mám nastaveno maximum 60°C. Na tuto teplotu jsem se nikdy nedostal. Ale na druhou stranu mě to tak vyhovuje. Ještě když se dostane hodnota k 49°C slyším lupnutí asi vypnutí záření a teplota je asi 5-8 minut stálá, pak jde opět nahoru. Jsou to drobnosti a klady převyšují. Doopravdy je výborné topení v podlaze.
    Proto i přes problémy, které jsem měl bych saunu doporučil.

• , zakoupeno v DOBAZENU.CZ

• Slušná cena.
    • Rychle se nahřívá a je také výborné topení v podlaze na nohy.
    • Dobré rozmístění topidel.
    • Zatím o ničem nevím,

Bezva stavebnice,vše do sebe pěkně zapadlo-rychle sestavené.
    Dobře zpracované.
    Výborný relax,jsem astmatik a v této sauně nemám problém s dýcháním.
    Bez topení v podlaze určitě nekupovat,je to bezva.
    Celkově splňuje naše očekávání a doporučujeme ostatním.
    S jinými podobnými výrobky nemáme zkušenosti.

• jednoduchá montáž (pár klipů) zabrala nám cca 45 minut byli jsme 3, ale jeden spíše překážel.:)
    • karbonová topidla *
    • desing (vypadá ve skutečnosti lépe jak na obrázku)
    • světelná terapie
    • nožní topný panel
    • hned při první vlezu do sauny praskla latička na zemi (jediná byla dost sukatá)
    • ovlivňování ovladačů (a ovladače celkově, působí křehce)

* měl jsem možnost vyzkoušet saunu s keramickými topidly a musím uznat, že karbonová jsou opravdu lepší. V pohodě se o ně dá opřít.
    Bohužel jsme teda na saunu čekali tři měsíce, ale stojí to za to.
    Za tu cenu 27500,- myslím, že je luxusní.

Celkově DOPORUČUJI! :-)

• Karbonové zářiče
    • Podlahové topné panely
    • Led světelná terapie

Sauna je super!!! Doporučuju všem!!! :-)

• nožní topný panel
    • celkem kvalitní provedení
    • poměrně snadná montáž
    • obecně u infrasaun nižší spotřeba
    • ovlivňují se dálkové ovladače na rádio a světelnou terapii
    • ekvalizer u rádia
    • absence centrálního vypínání všech zařízení
    • chybný návod na instalaci

Tuto infrasaunu hodnotím velice dobře. Pečlivě jsem vybíral a myslím, že v dané cenové relaci vychází nejlépe. Od dodavatele byla možnost zdarma instalace, ale zvládl jsem bez větších problémů sám (ještě od nich vydyndal slevu). Montáž mi zabrala asi hodinu. Návod obsahuje chyby v postupu instalace, musel jsem rozebírat a vracet se asi o dva kroky zpátky. Správný postup je dno, záda, jeden bok spodní část lavice, sedátko, druhý bok, předek, strop.
    Zatím sauna funguje perfektně, využíváme několikrát týdně. Opravdu mohu potvrdit, že karbonová topidla jsou příjemnější, než keramická. Velkou předností je nožní panel, tím pádem je teplo rovnoměrně cítit po celém těle. Na chatě máme infrasaunu, která nemá nožní panel a opravdu je na nohy zima. Osobně bych nedoporučoval infrasaunu bez nožního panelu vůbec kupovat. Zpracování je poměrně kvalitní, dveře doléhají, jen v jednom místě malinko tahne, ale na saunování to není vůbec znát Sauna je do 60C, měl jsem strach, že to bude málo, ale jestliže sedíte v sauně odpočátku nahřívání, nebo přijdete třeba do 40C, tak jste prohřáti až až. Infrasauna prohřívá tělo do hloubky (manželce pomáhá na bolavá záda) a je to znát po následné studené sprše, člověk cítí ještě nějakou dobu teplo a není mu zima. Moc mi to ale nevyhovuje na hlavu, mám pocit, jako by se mi přehřívala :)
    Horší už je to s přídavnými zařízeními. U rádia se nezobrazoval jeden svítící segment na displeji - reklamace bez problémů. Dále ale hlasitost u rozhlasového vysílání funguje po skocích, to znamená, že 1 se chová jako 0, tudíž nehraje, 2 a 3 jsou stejné, 4 a 5 také atd. A na tu dvojku už to může někomu na relaxaci připadat hlasité. U přehrávání s SD nebo USB tento problém není. Taktéž ekvalizér obsahuje 6 přednastavených variant, ale funguje jen na přehrávání z médií, ne z rádia. Dodavatel, řekl, že to není vada, ale prostě je přístroj takový. Další nevýhodou jsou, dálkové ovladače (na rádio a na světelnou terapii) se vzájemně ovlivňují, při zvýšení hlasitosti se přepne barva atd, což myslím, že by se dalo určitě vyřešit. Světelná terapie je zajímavá, ale nezjišťuji v ní nějaký velký přínos - rozhodně je to ale subjektivní záležitost. Používám spíše, aby v sauně bylo světlo, protože čtecí originál světlo je jen jedno a v rohu a příliš světla pro čtení nenadělá. Madlo od sauny je poměrně robustní a někomu by mohlo přijít nevhodné. Uvítal bych centrální vypínání všech zařízení, protože při odchodu je nutné vypnout zvlášť saunu na panelu, čtecí světlo na panelu, rádio na jednom ovladači, světelnou terapii na druhém obvadači a ionizátor na ionizátoru a právě na něj se snadno zapomene.
    Tuto saunu hodnotím tedy velice dobře, její hlavní funkce fungují výborně vypadá vkusně a negativa jsou víceméně podružné záležitosti.

• - design
    • - vybava (topný panel v podlaze, LED světelná terapie ve standartu)
    • -provedení
    • -zatím jsem nic nezjistil

Saunu jsem pořídil zhruba před měsícem. Přišla ve dvou krabicích. Montáž jsme s kamarádem zvládli zhruba za 30 min. Všechno na sebe pěkně dosedlo, takže jednoduchá skládačka.
    Při výběru jsem se řídil poměrem mezi cenou a vybavením sauny. Při srovnání s konkurencí mi tato sauna vyšla jako nejlepší.

• Designově velice hezky vyvedená infrasauna. Zakoupil jsem ji před cca 3 měsíci a využívám pravidelně každý týden.
    • Před samotnou mojí koupí jsem měl možnosti prohlédnout si řadu infrasaun od jiných výrobců,ale tato mě přesvědčila nejen příjemným vzhledem, ale i kvalitním provedením a svojí vybaveností (podlahový panel, světelná terapie již ve standartu)
    • o žádném nevím

• ve standartu obsahuje nožní topný panel + LED světelnou chromoterapii. U konkurence jsem nikde nenašel. Popř. jako placený nadstandart.

Rychlá reakce, dobrá komunikace, rychlé doručení.